لیست بهترین جراحان بینی در زاهدان + دکتر رشیدی

جراحی بینی در زاهدان طی چند دهه اخیر ، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. نه تنها تکنیک های جراحی پیچیدگی و ایمنی بیشتری پیدا کرده اند ؛ بلکه رضایت از نتایج هم افزایش بیشتری یافته است. با این حال ، نتایج جراحی های پلاستیک مثل عمل زیبایی بینی ، تا حد زیادی به مهارت و تجربه پزشک بستگی دارد. در ادامه این مقاله از دکتر محسن رشیدی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، لیست بهترین جراحان بینی در شهر زاهدان را آورده ایم تا شما بتوانید با ویژگی های یک پزشک معتمد آشنایی پیدا کنید.

 

جراح بینی زاهدان - دکتر محسن رشیدی

 

لیست بهترین جراحان بینی در زاهدان

اگر تصمیم دارید که عمل جراحی بینی انجام دهید ، احتمالا زمان زیادی را صرف پیدا کردن جراح مجرب صرف کرده اید. با این حال ، در بین صدها جراح پلاستیک ، انتخاب بهترین جراح بینی زاهدان در میان آن ها کار بسیار سختی است. از این رو لازم است بعد از بررسی لیست بهترین پزشکان بینی در زاهدان و بررسی های انجام شده با توجه به نیازها و شرایط خود ، مناسب ترین پزشک در زاهدان را برای عمل بینی خود انتخاب کنید.

 

 

دکتر محسن رشیدی ، جراح بینی زاهدان

دکتر محسن رشیدی ، در سال 1389 از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ، مدرک پزشک عمومی خود را اخذ کرد. از سال 91 تا 95 را نیز به تحصیل در تخصص گوش و حلق و بینی پرداخت. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه هستند و چندین دوره تزریق بوتاکس و فیلر را نیز در ورکشاپ های بین المللی گذرانده اند.

خدمات ارائه شده توسط دکتر محسن رشیدی :

   • متخصص گوش ، حلق و بینی

   • جراح زیبایی بینی و دیگر اجزای صورت

   • جراح اندوسکوپی بینی و سینوس

   • جراح اختلالات خواب

   • ارائه خدمات تزریق ژل ، فیلر و بوتاکس

  آدرس مطبخیابان خیام ، بعد از میدان خیام ، ساختمان پارس
  شماره مطب۰۵۴۳۳۴۳۸۵۱۱
  آدرس اینستاگرام@Dr.rashidii
  آدرس سایتwww.dr-rashidi.com

  تصاویر زیر ، نمونه جراحی های زیبایی بینی ، دکتر رشیدی می باشد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و تصاویر و قبل و بعد از عمل بینی می توانید به گالری وب سایت مراجعه نمایید.

   

  جراحی بینی در زاهدان - دکتر محسن رشیدی

  برای دریافت مشاوره و اخذ نوبت از دکتر محسن رشیدی همین حالا فرم تماس زیر را پر کنید.

  داشتن چه ویژگی هایی موجب می شود تا در لیست بهترین جراحان بینی قرار گرفت ؟

  برخی فاکتورهای مهم وجود دارند ، که لازم است در انتخاب یک پزشک خوب برای عمل بینی در زاهدان نسبت به این نکات توجه داشته باشید و بر اساس این فاکتورها پزشک خود را انتخاب نمایید.

  1. یک دکتر عمل بینی خوب در زاهدان لازم است به علم زیبایی شناسی ، شناخت کافی داشته باشد و عمل های زیبایی خود را بر اساس قواعد زیبایی شناسی انجام دهد.
  2. لازم است پزشک مورد نظر شما از دانش ریاضی ، اطلاعات کافی داشته باشد.
  3. بهره مندی از توانایی و مهارت های بسیار در زمینه جراحی زیبایی بینی از دیگر ویژگی های مهم یک جراح بینی خوب در زاهدان است.
  4. تجسم بالا و قدرت تصویر سازی موجب می شود تا پزشک بر اساس ویژگی ها صورت هر شخص ، بینی را به بهترین شکل ممکن جراحی نماید.
  5. لازم است یک پزشک خوب برای عمل بینی ، توانایی جلب اعتماد بیماران را داشته باشد ؛ چرا که این موضوع در نهایت در رضایت بیماران از نتیجه جراحی نیز تاثیر دارد.
  6. لازم است بهترین جراح بینی زاهدان به سلامت بیماران خود اهمیت بدهد و سلامت آن ها را نسبت به منافع خود در اولویت قرار دهد.
  7. لازم است دکتر بینی زاهدان زمان کافی به بیماران خود اختصاص دهد و در جلسه مشاوره و بعد از انجام جراحی نیز پاسخگو نیاز بیماران باشد.
  8. لازم است پزشک از سوابق بیماری و دارویی بیمار اطلاعات کافی کسب نماید تا در پروسه رینوپلاستی مشکلی ایجاد نشود.

  لیست بهترین جراحان بینی زاهدان - دکتر رشیدی

   

  چه نکاتی را در انتخاب بهترین جراح بینی در زاهدان باید مدنظر قرار داد ؟

  توصیه ما به شما این است از آنجایی که این پروسه زیبایی اورژانسی نیست ، در تصمیم گیری برای انتخاب جراح بینی خود در شهر زاهدان صبور باشید و حتما تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید و در نهایت با آمادگی و اطمینان کامل برای انجام این جراحی توسط یک پزشک خوب و متبحر در شهر خود اقدام نمایید. از جمله نکاتی که در انتخاب جراح باید در نظر داشته باشید به موارد زیر می توان اشاره نمود :

  • میزان رضایت بیمارانی که قبلا سابقه جراحی با پزشک مورد نظر شما را داشتند ، بسنجید و در رابطه با تجربه آن ها از عمل بینی صحبت نمایید.
  • میزان تحصیلات و مدرک تخصصی جراح بینی زاهدان را مورد بررسی قرار دهید.
  • تصاویر قبل و بعد از جراحی و فیلم های عمل بینی انجام شده توسط پزشک مورد نظر خود را مشاهده و بررسی نمایید.

   

  لیست بهترین جراحان بینی زاهدان - دکتر رشیدی

   

  چگونه بهترین جراح را برای عمل بینی در زاهدان پیدا کنیم ؟

  پیش‌تر ، لیست بهترین جراحان بینی در زاهدان را آوردیم. با این حال ، انتخاب یک پزشک از بین این همه جراح خوب ، کار سختی است. برای پیدا کردن بهترین دکتر برای عمل بینی در زاهدان ، به نکات زیر توجه نمایید.

   • به پروانه نظام پزشکی پزشک دقت کنید. هر پزشک ، توسط نظام پزشکی مجوزی دریافت می کند که معمولا به دیوار مطب نصب می شود.
   • به سبک پزشک خود دقت کنید. از آنجایی که هر بدنی منحصر به فرد است و هر فردی سلایق متفاوتی دارد ، باید جراحی را پیدا کرد که سبک کار وی با اهداف زیبایی شما مطابقت داشته باشد. لزوما پزشکی که آشنایان شما نزد آن می روند، مناسب ترین جراح برای شما نیست.
   • از نمونه جراحی ها دیدن کنید. اکثر جراحان بینی زاهدان ، دارای صفحه اینستاگرامی و یا سایت هستند و نمونه جراحی های خود را آنجا قرار می دهند. برسی این صفحات شما را با سبک کاری و مهارت پزشک آشنا خواهد کرد.

  برای تماس با دکتر رشیدی یکی از بهترین جراحان بینی زاهدان و تعیین وقت می توانید با شماره مطب ۰۵۴۳۳۴۳۸۵۱۱ تماس حاصل کنید. یا از طریق لوکیشن زیر به راحتی به مطب ایشان مراجعه کنید.

  نقش مهم جراح بینی طی پروسه رینوپلاستی

  برای آنکه شما زیبا جویان عزیز بتوانید به نتایج فوق العاده و بدون بروز هیچ گونه عوارض جدی دست پیدا کنید ، باید این نکته را در نظر داشته باشید که انتخاب یک جراح بینی ماهر و باتجربه در شهر زاهدان بسیار مهم و حائز اهمیت است ، از این رو لازم است توجه بسیاری به این موضوع داشته باشید.

  در واقع شما در این پروسه زیبایی ، سلامت و زیبایی خود را به دستان جراح می بسپارید ، تا خالق یک اثر دائمی بر روی چهره شما باشد. به همین منظور تصمیم گیری برای اتخاب جراح بینی نقشی مهم و حیاتی در اقدامات پیش از عمل به شمار می آید. نقش مهم پزشک طی جراحی زیبایی بینی به سه مرحله تقسیم بندی می شود که در ادامه به ان اشاره خواهیم کرد.

  مرحله اول : در ابتدا بهتر است که جراح شما دارای وجدان کاری باشد و تمام احتمالات را با صداقت کامل برای بیماران باز گو کند و در صورت مناسب نبودن این پروسه زیبایی برای زیبا جویان با صرف نظر از مادیات ، زیبا جو را از انجام این تکنیک منصرف کند.

  مرحله دوم : جراح رینوپلاستی زاهدان ، می تواند هر گونه تکنیک های اصلاحاتی مناسب را بر روی ساختار بینی افراد انجام دهد ، در نتیجه سرنوشت و نتیجه نهایی این پروسه به دستان توانمند جراح گره خورده است. بنابراین باز تاکید می کنیم که در انتخاب جراح بینی زاهدان دقت بالایی داشته باشید تا علاوه بر دست یابی به بینی با فرم زیبا ، تنفس شما نیز بهبود پیدا کند. گاهی اوقات طی رینوپلاستی ممکن است متخصص با شرایط غیر قابل پیش بینی رو به رو شود ، که توانی کنترل و مدیریت بحران و انجام بهترین تکنیک ها در این مواقع بدون بروز خطا و مشکلات جدی ، تنها هنری است که یک پزشک با تجربه می تواند از عهده آن بر آید.

  مرحله سوم : یکی از مهم ترین مواردی که لازم است به آن اشاره شود رسیدگی به موقع به مشکلات می باشد ، تا بهترین تکنیک ها با در نظر گرفتن استاندار ها و خواستار واقع بینانه زیبا جویان سبب گذراندن یک دوره نقاهت راحت با عوارض جانبی بسیار کم با تسریع روند بهبودی همراه باشد.

  جراح بینی زاهدان - دکتر محسن رشیدی

  برترین جراح بینی زاهدان با قیمت مناسب

  اگر تصمیم به انجام عمل بینی در شهر زاهدان دارید و از طرفی به دلیل محدودیت های بودجه ، هزینه این جراحی برای شما اهمیت زیادی دارد ، مطالعه این بخش می تواند به درک بهتر این موضوع و سطح اهمیت هزینه و دستمزد جراح بینی زاهدان به شما کمک نماید. دقت داشته باشید که عمل زیبایی بینی یک نوع سرمایه گذاری بر روی سلامت و زیبایی چهره است به همین دلیل هزینه ای که برای این پروسه پرداخت می شود به حفظ سلامت و زیبایی بیشتر شما کمک می کند. از این رو نباید تنها به مسئله هزینه برای انتخاب بهترین جراح بینی در زاهدان توجه داشته باشید ؛ در واقع لازم است در قدم اول میزان مهارت و توانمندی های جراح بینی را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و این موضوع را در نظر داشته باشید که شما تنها با یک بار هزینه کردن می توانید برای تمامی عمر از زیبایی و عملکرد صحیح بینی لذت ببرید ؛ در صورتی که گاهی ممکن است بیماران صرفا به دلیل هزینه های پایین جراحی بینی ، سلامت و زیبایی خود را به افراد غیر حرفه ای و بدون تخصص بسپارد و تا سال ها هزینه های بیشتری را برای ترمیم شکل بینی و بازگشت تنفس صرف نماید. بنابراین بهتر است با در نظر گرفتن تمامی جوانب ، پزشکی را برای عمل رینوپلاستی خود در زاهدان انتخاب نمایید که با دریافت هزینه مناسب ، نتیجه خوب و رضایت بخشی را برای شما رقم می زند.

  بهترین جراح بینی از نظر کاربران

  استفاده از نظرات و تجربیات کاربران تا حد زیادی می تواند در انتخاب یک پزشک خوب برای عمل بینی در زاهدان کمک کننده باشد. اما لازم است تنها به نظرات کاربران در فضای مجازی اعتماد نکنید و حتما به صورت حضوری با بیماران و افرادی که تجربه عمل بینی با جراح مورد نظر شما را داشته اند ، صحبت نمایید. همچنین کمک گرفتن از دوستان و اشنایان می تواند در انتخاب جراح بینی خوب در زاهدان بسیار کمک کننده باشد.

   

  جراحی بینی در زاهدان - دکتر محسن رشیدی

   

  بهترین جراح بینی گوشتی در زاهدان

   از آنجایی که عمل بینی گوشتی با حساسیت ها و چالش های بسیاری همراه است ، بدیهی است افرادی که بینی گوشتی و پوست ضخیمی دارند ، برای آنکه بتوانند به نتیجه مطلوب و رضایت بخشی از این جراحی دست پیدا کنند ، باید به دنبال یک جراح بینی گوشتی با تجربه و توانمند در زاهدان باشند. برای این منظور لازم است از تجربه افرادی که تجربه عمل زیبایی بینی گوشتی داشتند ، استفاده نمایید. همچنین مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد از جراحی بینی گوشتی می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب پزشک مناسب برای عمل رینوپلاستی گوشتی باشد.

  نکته بسیار مهمی که در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی زاهدان باید در نظر داشته باشید این است که یک پزشک خوب از کوچک کردن بیش از اندازه بینی گوشتی خودداری می کند و برای آنکه نتیجه خوبی از این پروسه حاصل شود ، بینی را کاملا متناسب با ساختار صورت فرد جراحی می کند و از برداشتن بیش از اندازه بافت های بینی و غضروف ها خودداری می کند ؛ چرا که این موضوع موجب برگشت پذیری بینی بعد از مدتی خواهد شد. بهترین جراح بینی زاهدان تلاش می کند با تکنیک های نوین به تقویت و شکل دهی غضروف های بینی بپردازد و شکل زیبا و مطلوبی به بینی ببخشد.

  بهترین جراح بینی استخوانی در زاهدان

  درست است که عمل بینی استخوانی با ریسک کمتری همراه است ؛ اما این بدان معنا نیست که شما با انجام جراحی بینی استخوانی به دست هر پزشکی می توانید به نتیجه مطلوب و خوبی دست پیدا کنید ! در واقع اگر شما به دنبال بهترین و ایده آل ترین نتیجه از جراحی زیبایی بینی خود هستید و نمی خواهید به جراحی ترمیمی بینی نیاز پیدا کنید و مشکلی در تنفس از راه بینی داشته باشید ، لازم است در انتخاب یک جراح بینی خوب برای عمل بینی استخوانی در زاهدان دقت کافی داشته باشید.

  جلسه مشاوره با جراح بینی زاهدان

  جلسات مشاوره پیش از عمل بینی از اهمیت بالایی برخوردار هستند ؛ زیرا در طی این جلسات می توانید نظرات جراحان مختلف را در خصوص نتیجه نهایی از فرم بینی و میزان موفقیت آمیز بودن عمل بینی شما مطابق با خواسته هایتان جویا شوید ؛ همچنین با ویژگی های اخلاقی جراحان بینی و میزان مسئولیت پذیری ، صبر در پاسخگویی به نیاز مراجعه کنندگان آشنا خواهید شد.

  از طرف دیگر شرکت در جلسه های حضوری با دکتر بینی ، فرصت خوبی است تا هنگامی که در مطب پزشک به انتظار نشسته اید ، با سایر مراجعه کنندگان صحبت نموده و نظرات افرادی که سابقه عمل جراحی با پزشک مورد نظر شما را داشته اند ، بپرسید. همچنین می توانید از نزدیک نتیجه تغییرات بینی افراد را مشاهده نمایید.

  در جلسه مشاوره با بهترین جراح بینی زاهدان ، لازم است در خصوص سوابق بیماری و عمل های جراحی گذشته صحبت شود. اگر داروی خاصی مصرف می کنید یا به بیماری زمینه ای دچار هستید ، باید این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید. سپس پزشک به بررسی آناتومی ، میزان ضخامت پوست و استحکام غضروف های بینی شما پرداخته و بر اساس فرم کلی صورت و اهداف شما از این جراحی مشخص می کند که کاندید خوبی برای این پروسه زیبایی هستید یا خیر و از چه فرم و مدل جراحی نتیجه رضایت بخش و ایده آل تری به دست می آورید. یک جراح بینی خوب در زاهدان با توجه به دانش ، مهارت و سابقه کاری که در این زمینه دارد به خوبی می تواند نتیجه نهایی جراحی را تخمین زده و موارد لازم را جهت آگاهی بیشتر مراجعه کننده توضیح دهد.

  در پایان با گفت و صحبت با چندین جراح مختلف می توانید با اطمینان پزشک بینی مورد نظر خود را از میان پزشکان مختلفی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند ، انتخاب نمایید.

  از نظر بهترین جراح بینی زاهدان کدام داوطلبان نباید این پروسه را انجام دهند؟

  باید بدانید که درصد زیادی از متقاضیان مجوز انجام این عمل را خواهند گرفت ، اما در عین حال در برخی شرایط خاص فرد از انجام آن منع خواهد شد. برای مثال :

  • ابتلا به بیماری های خاص

  مبتلا بودن مراجعه کننده به یکی از بیماری های مزمن و شدید مثل دیابت ، هموفیلی ، سرطان و غیره اولین مسئله ای است که مانع انجام جراحی می شود. بیهوشی اغلب برای این دسته از افراد مشکل ساز خواهد بود ؛ بنابراین اگر به چنین بیماری هایی مبتلا هستید ابتدا آن را کنترل کرده و سپس اقدام به عمل کردن بینی خود کنید.

  • ابتلا به اختلال بدریخت انگاری

  افرادی هستند که همیشه از بدن و ظاهر خود ناراضی بوده و هر تغییری در آن موجب جلب رضایت آن ها نمی شود. در اکثر موارد چیزی که این اشخاص آن را ایراد می پندارند یک مسئله کاملا طبیعی است. به همین جهت بعد از عمل و با وجود تلاش های جراح بینی ، نتیجه هر چیزی که باشد برای آن ها رضایت بخش نخواهد بود.

  • در نظر داشتن یک مدل خاص

  قبل از مراجعه به دکتر بینی در زاهدان یا شهر محل سکونت خودتان جهت انجام عمل ، باید این نکته را به یاد داشته باشید که آناتومی بدن و صورت افراد با یکدیگر متفاوت است و هیچ دو نفری شبیه به هم نیستند. به خاطر همین نمی توان یک مدل بینی را روی همه پیاده کرد.

  برای مثال وقتی بینی یک شخص گوشتی باشد ، به دلیل ضخامت پوست آن تغییرات ایجاد شده هر چقدر هم که ظریف باشند دیده نخواهند شد. اکثرا این دسته از افراد باید به سراغ مدل طبیعی بروند. همچنین کوتاه بودن بینی ومیزان استحکام غضروف ها نیز می تواند دست جراح را ببندد ؛ با اینحال این فرد از تمام مهارت خود بهره خواهد گرفت تا بهترین نتیجه را ایجاد کند.

  3 1 رای
  امتیازدهی
  اشتراک در
  اطلاع از
  guest
  5 دیدگاه
  قدیمی‌ترین
  تازه‌ترین بیشترین رأی
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها
  میثم

  عالی و کمک کننده

  کتایون

  اگر دنبال بهترین جراح بینی زاهدان هستید قطعا دکتر رشیدی بهترین گزینه هستن

  ستاره

  یک سال و نیم پیش تجربه عمل با دکتر رشیدی رو داشتم و واقعا از نتیجه عملم راضی هستم. مرسی از دکتر خوبم

  مهین یکتا

  بعد از گذشت 2 سال از جراحی بینی میشه آمپول کورتون تزریق کرد ؟

  Scroll to Top