لیست بهترین جراحان بینی در زاهدان

جراحی بینی در زاهدان طی چند دهه اخیر ، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. نه تنها تکنیک های جراحی پیچیدگی و ایمنی بیشتری پیدا کرده اند ؛ بلکه رضایت از نتایج هم افزایش بیشتری یافته است. با این حال ، نتایج جراحی های پلاستیک مثل عمل زیبایی بینی ، تا حد زیادی به مهارت و تجربه پزشک بستگی دارد. در ادامه این مقاله از دکتر محسن رشیدی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، لیست بهترین جراحان بینی در شهر زاهدان را آورده ایم تا شما بتوانید با ویژگی های یک پزشک معتمد آشنایی پیدا کنید.

 

لیست بهترین جراحان بینی زاهدان - دکتر رشیدی

 

لیست بهترین جراحان بینی در زاهدان

اگر تصمیم دارید که عمل جراحی بینی انجام دهید ، احتمالا زمان زیادی را صرف پیدا کردن جراح مجرب صرف کرده اید. با این حال ، در بین صدها جراح پلاستیک ، انتخاب بهترین جراح بینی زاهدان در میان آن ها کار بسیار سختی است. از این رو لازم است بعد از بررسی لیست بهترین پزشکان بینی در زاهدان  و بررسی های انجام شده با توجه به نیازها و شرایط خود ، مناسب ترین پزشک در زاهدان را برای عمل بینی خود انتخاب کنید.

 

 

دکتر محسن رشیدی ، جراح بینی زاهدان

دکتر محسن رشیدی ، در سال 1389 از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ، مدرک پزشک عمومی خود را اخذ کرد. از سال 91 تا 95 را نیز به تحصیل در تخصص گوش و حلق و بینی پرداخت. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه هستند و چندین دوره تزریق بوتاکس و فیلر را نیز در ورکشاپ های بین المللی گذرانده اند.

خدمات ارائه شده توسط دکتر محسن رشیدی :

 • متخصص گوش ، حلق و بینی
 • جراح زیبایی بینی و دیگر اجزای صورت
 • جراح اندوسکوپی بینی و سینوس
 • جراح اختلالات خواب
 • ارائه خدمات تزریق ژل ، فیلر و بوتاکس
آدرس مطبخیابان خیام ، بعد از میدان خیام ، ساختمان پارس
شماره های مطب:09027240933 09981067242
آدرس اینستاگرام:@Dr.rashidii
آدرس سایت:https://dr-rashidi.com/  

تصاویر زیر ، نمونه جراحی های زیبایی بینی ، دکتر رشیدی می باشد. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و تصاویر و قبل و بعد از عمل بینی می توانید به گالری وب سایت مراجعه نمایید.

 

جراحی بینی در زاهدان - دکتر محسن رشیدی

 

داشتن چه ویژگی هایی موجب می شود تا در لیست بهترین جراحان بینی قرار گرفت ؟

برخی فاکتورهای مهم وجود دارند ، که لازم است در انتخاب یک پزشک خوب برای عمل بینی در زاهدان نسبت به این نکات توجه داشته باشید و بر اساس این فاکتورها پزشک خود را انتخاب نمایید.

 1. یک دکتر عمل بینی خوب  در زاهدان لازم است به علم زیبایی شناسی ، شناخت کافی داشته باشد و عمل های زیبایی خود را بر اساس قواعد زیبایی شناسی انجام دهد.
 2. لازم است پزشک مورد نظر شما از دانش ریاضی ، اطلاعات کافی داشته باشد.
 3. بهره مندی از توانایی و مهارت های بسیار در زمینه جراحی زیبایی بینی از دیگر ویژگی های مهم یک جراح بینی خوب در زاهدان است.
 4. تجسم بالا و قدرت تصویر سازی موجب می شود تا پزشک بر اساس ویژگی ها صورت هر شخص ، بینی را به بهترین شکل ممکن جراحی نماید.
 5. لازم است یک پزشک خوب برای عمل بینی ، توانایی جلب اعتماد بیماران را داشته باشد ؛ چرا که این موضوع در نهایت در رضایت بیماران از نتیجه جراحی نیز تاثیر دارد.
 6. لازم است بهترین جراح بینی زاهدان به سلامت بیماران خود اهمیت بدهد و سلامت آن ها را نسبت به منافع خود در اولویت قرار دهد.
 7. لازم است دکتر بینی زاهدان زمان کافی به بیماران خود اختصاص دهد و در جلسه مشاوره و بعد از انجام جراحی نیز پاسخگو نیاز بیماران باشد.
 8. لازم است پزشک از سوابق بیماری و دارویی بیمار اطلاعات کافی کسب نماید تا در پروسه رینوپلاستی مشکلی ایجاد نشود.

 

لیست بهترین جراحان بینی زاهدان - دکتر رشیدی

 

چه نکاتی را در انتخاب بهترین جراح بینی در زاهدان باید مدنظر قرار داد ؟

توصیه ما به شما این است از آنجایی که این پروسه زیبایی اورژانسی نیست ، در تصمیم گیری برای انتخاب جراح بینی خود در شهر زاهدان صبور باشید و حتما تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید و در نهایت با آمادگی و اطمینان کامل برای انجام این جراحی توسط یک پزشک خوب و متبحر در شهر خود اقدام نمایید. از جمله نکاتی که در انتخاب جراح باید در نظر داشته باشید به موارد زیر می توان اشاره نمود :

 • میزان رضایت بیمارانی که قبلا سابقه جراحی با پزشک مورد نظر شما را داشتند ، بسنجید و در رابطه با تجربه آن ها از عمل بینی صحبت نمایید.
 • میزان تحصیلات و مدرک تخصصی جراح بینی زاهدان را مورد بررسی قرار دهید.
 • تصاویر قبل و بعد از جراحی و فیلم های عمل بینی انجام شده توسط پزشک مورد نظر خود را مشاهده و بررسی نمایید.
 •  

لیست بهترین جراحان بینی زاهدان - دکتر رشیدی

 

چگونه بهترین جراح را برای عمل بینی در زاهدان پیدا کنیم ؟

پیش‌تر ، لیست بهترین جراحان بینی در زاهدان را آوردیم. با این حال ، انتخاب یک پزشک از بین این همه جراح خوب ، کار سختی است. برای پیدا کردن بهترین دکتر برای عمل بینی در زاهدان ، به نکات زیر توجه نمایید.

 • به پروانه نظام پزشکی پزشک دقت کنید. هر پزشک ، توسط نظام پزشکی مجوزی دریافت می کند که معمولا به دیوار مطب نصب می شود.
 • به سبک پزشک خود دقت کنید. از آنجایی که هر بدنی منحصر به فرد است و هر فردی سلایق متفاوتی دارد ، باید جراحی را پیدا کرد که سبک کار وی با اهداف زیبایی شما مطابقت داشته باشد. لزوما پزشکی که آشنایان شما نزد آن می روند، مناسب ترین جراح برای شما نیست.
 • از نمونه جراحی ها دیدن کنید. اکثر جراحان بینی زاهدان ، دارای صفحه اینستاگرامی و یا سایت هستند و نمونه جراحی های خود را آنجا قرار می دهند. برسی این صفحات شما را با سبک کاری و مهارت پزشک آشنا خواهد کرد.

برای تماس با یکی از بهترین جراحان بینی زاهدان و تعیین وقت می توانید با شماره های مطب دکتر رشیدی تماس حاصل کنید :

09027240933
 
 

نقش مهم جراح بینی طی پروسه رینوپلاستی

برای آنکه شما زیبا جویان عزیز بتوانید به نتایج فوق العاده و بدون بروز هیچ گونه عوارض جدی دست پیدا کنید ، باید این نکته را در نظر داشته باشید که انتخاب یک جراح بینی ماهر و باتجربه در شهر زاهدان بسیار مهم و حائز اهمیت است ، از این رو لازم است توجه بسیاری به این موضوع داشته باشید.

در واقع شما در این پروسه زیبایی ، سلامت و زیبایی خود را به دستان جراح می بسپارید ، تا خالق یک اثر دائمی بر روی چهره شما باشد. به همین منظور تصمیم گیری برای اتخاب جراح بینی نقشی مهم و حیاتی در اقدامات پیش از عمل به شمار می آید. نقش مهم پزشک طی جراحی زیبایی بینی به سه مرحله تقسیم بندی می شود که در ادامه به ان اشاره خواهیم کرد.

مرحله اول : در ابتدا بهتر است که جراح شما دارای وجدان کاری باشد و تمام احتمالات را با صداقت کامل برای بیماران باز گو کند و در صورت مناسب نبودن این پروسه زیبایی برای زیبا جویان با صرف نظر از مادیات ، زیبا جو را از انجام این تکنیک منصرف کند.

مرحله دوم : جراح رینوپلاستی زاهدان ، می تواند هر گونه تکنیک های اصلاحاتی مناسب را بر روی ساختار بینی افراد انجام دهد ، در نتیجه سرنوشت و نتیجه نهایی این پروسه به دستان توانمند جراح گره خورده است. بنابراین باز تاکید می کنیم که در انتخاب جراح بینی زاهدان دقت بالایی داشته باشید تا علاوه بر دست یابی به بینی با فرم زیبا ، تنفس شما نیز بهبود پیدا کند. گاهی اوقات طی رینوپلاستی ممکن است متخصص با شرایط غیر قابل پیش بینی رو به رو شود ، که توانی کنترل و مدیریت بحران و انجام بهترین تکنیک ها در این مواقع بدون بروز خطا و مشکلات جدی ، تنها هنری است که یک پزشک با تجربه می تواند از عهده آن بر آید.

مرحله سوم : یکی از مهم ترین مواردی که لازم است به آن اشاره شود رسیدگی به موقع به مشکلات می باشد ، تا بهترین تکنیک ها با در نظر گرفتن استاندار ها و خواستار واقع بینانه زیبا جویان سبب گذراندن یک دوره نقاهت راحت با عوارض جانبی بسیار کم با تسریع روند بهبودی همراه باشد.

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
میثم

عالی و کمک کننده

کتایون

اگر دنبال بهترین جراح بینی زاهدان هستید قطعا دکتر رشیدی بهترین گزینه هستن

Scroll to Top