هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

عمل جراحی بینی یا همان رینوپلاستی، سال هاست که یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی می باشد. با وجود محبوبیت این عمل، طبیعی است که افراد سوالات زیادی در خصوص هزینه های آن داشته باشد. ما در مجموعه دکتر محسن رشیدی نیز سوالات زیادی در خصوص هزینه عمل بینی در سال 1401 دریافت می کنیم، بنابراین تصمیم گرفتیم این مقاله را به این موضوع اختصاص دهیم.

هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

عمل بینی جراحی به نسبت پیچیده ای است که به روش های مختلفی صورت می گیرد؛ به همین دلیل نمی توان به صورت کاملا دقیق هزینه این عمل را تعیین کرد. با این حال، برای اطلاع شما عزیزان مبلغ حدودی هزینه عمل جراحی بینی در زاهدان را آورده ایم.

شما در مجموعه دکتر محسن رشیدی، می توانید با حدودا مبلغ 19 میلیون تومان، می توانید عمل جراحی زیبایی بینی انجام دهید.

توجه داشته باشید که این مبلغ با توجه به شکل آناتومیکی بینی و خواسته های شما از عمل، می تواند تفاوت کند. علاوه بر این، فاکتورهای زیادی مثل آزمایشات قبل عمل و انجام جراحی در بیمارستان خصوصی، می تواند بر روی هزینه عمل جراحی بینی در سال 1401 تاثیر داشته باشد.

نمونه جراحی های بینی دکتر محسن رشیدی
نمونه جراحی های بینی دکتر محسن رشیدی

عمل بینی با 19 میلیون تومان در زاهدان

دکتر محسن رشیدی، یکی از بهترین جراحان زیبایی بینی در جنوب شرق ایران هستند که تا کنون عمل های موفقیت آمیز زیادی را انجام داده اند. به طور متوسط، شما با پرداخت مبلغ 19 میلیون تومان می توانید در شرایطی عالی، بینی خود را عمل کنید.

با این حال باید توجه داشته باشید که این هزینه با توجه به شکل بینی شما و جراحی مورد نیاز آن می تواند تفاوت کند. همچنین اگر به علت مشکلات تنفسی قصد انجام عمل بینی را دارید، ممکن است بیمه تان این عمل را تحت پوشش خود قرار دهد.

برای اطلاعات بیشتر و دانستن قیمت های دقیق با شماره های زیر تماس حاصل کنید. همچنین برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اینستاگرام دکتر رشیدی مراجعه نمایید.

چه عواملی بر قیمت عمل جراحی بینی تاثیر می گذارند؟

پیشتر توضیح دادیم که شرایط زیادی می تواند باعث افزایش یا کاهش هزینه عمل بینی شما در سال ۱۴۰۱ شود. تجربه و شهرت جراح، هزینه های بیمارستان، آزمایشات قبل و بعد عمل، هزینه بیهوشی، نوع بینی و … از فاکتورهای تاثیر گذار روی قیمت عمل بینی هستند.

در ادامه، این موارد را شرح دادیم.


دستمزد جراح

دستمزد جراح بسته به میزان شهرت وی و میزان ساعاتی که برای عمل شما صرف می کند، دارد. معمولا پزشکانی که تجربه و شهرت بیشتری دارند، مبلغ بیشتری بابت عمل جراحی بینی خود دریافت می کنند. با این حال این مورد در خصوص همه صدق نمی کند و جراحان بسیاری هستند که با وجود عمل های موفقیت آمیز بسیار، هزینه منصفانه ای را از زیباجویان خود میگیرند. لازم به ذکر است که علاوه بر دستمزد جراح، بخشی از هزینه ها به دیگر اجزای کادر درمان تعلق می گیرد.

باید گوشزد کنیم که هرگز گول تبلغاتی با مضمون “عمل بینی با 4 میلیون” و … را نخورید. غیر ممکن است که هزینه های عملی تقریبا پیچیده مثل رینوپلاستی، با 4 میلیون تومان تمام شود. اگر هم چنین باشد، عمل بینی توسط فردی غیر متخصص و در کلینیک های غیر مجاز صورت می گیرد که سلامتی شما را به خطر می اندازد.

نکته: دستمزد جراح در عمل بینی ترمیمی بیشتر از جراحی بار اول است.

عمل بینی در سال 1401

جراحی ترمیمی

یکی از فاکتورهای تعیین کننده دیگر هزینه عمل بینی ۱۴۰۱ ، جراحی ترمیمی داشتن یا نداشتن است. اگر این عمل تجربه اول جراحی بینی زیباجو نباشد، رینوپلاستی ترمیمی باید صورت گیرد.

در صورتی که نتایج اولیه بیمار راضی کننده نباشد، ممکن است وی نیاز به عمل ترمیمی پیدا کند. در این عمل، مشکلات زیبایی و عملکردی بینی بیمار می تواند برطرف شود.

دستمزد جراح در عمل بینی ترمیمی می تواند بسیار تفاوت کند؛ زیرا با هر بار جراحی بینی، روش عمل دشوار تر می شود. معمولا برای جراحی ترمیمی نیاز به پیوند غضروف از قسمت های مختلف بدن مثل لاله گوش و دنده ها می باشد؛ بنابراین ریسک و سختی عمل بسیار بالاتر می رود.

برای اطلاع از هزینه های عمل بینی ترمیمی در زاهدان، با ما شماره 09027240933 در تماس باشید.

هزینه اتاق عمل

جراحی بینی باید تنها در کلینیک جراحی و یا بیمارستان های مجهز به تجهیزات لازم انجام شود. برخی از بیماران ترجیح می دهند که عمل بینی خود را در بیمارستان های خصوصی با امکانات به روزتر انجام دهند که تاثیر قابل توجهی بر روی هزینه رینوپلاستی آن ها خواهد گذاشت.

بخشی از هزینه ها نیز به دستیار جراح، متخصص هوشبری و … تعلق می گیرد.

بیشتر بخوانید: تفاوت عمل جراحی بینی زنان و مردان چیست؟

نوع جراحی

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، شکل آناتومیکی بینی و هدف بیمار از عمل نیز تاثیر بسیاری بر روی هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰۱ دارد. برای مثال، اگر بیمار برای رفع پولیپ، انحراف بینی، شکستگی و دیگر مشکلات تنفسی قصد عمل جراحی بینی داشته باشد، معمولا هزینه بالاتر خواهد رفت.

  • هزینه عمل بینی گوشتی: عمل بینی های گوشتی حساس و نسبتا پیچیده می باشد؛ چرا که معمولا بیماران پوست ضخیمی در قسمت بینی خود دارند و دارای پره های بینی پهنی می باشند. از آنجایی که ریسک عمل بالاتر است، امکان بازگشت وجود دارد و مهارت و تجربه زیادی را می طلبد، معمولا هزینه ای بیشتر از عمل بینی های استخوانی دارد.
  • هزینه عمل بینی استخوانی: در جراحی زیباجویانی که بینی استخوانی دارند، جراح با غضروف و استخوان محکم و پوست بینی نازکی رو به روست. هزینه عمل بینی استخوانی کمتر از بینی های گوشتی می باشد و بیشتر به میزان تغییرات مورد نیاز بستگی دارد.
  • هزینه عمل انحراف تیغه بینی و پولیپ: بسیاری از افراد دارای انحراف تیغه بینی، پولیپ، شکستگی و … هستند که مشکلات تنفسی زیادی ایجاد می کند. هزینه عمل انحراف بینی و پولیپ بیشتر از سایر خواهد بود؛ چرا که ممکن است به جراحی سینوس، برداشت پولیپ و جایگزینی غضروف نیاز باشد. توجه داشته باشید که عمل انحراف و پولیپ بینی معمولا با هدف درمان مشکلات تنفسی صورت می گیرد؛ بنابراین تحت پوشش بسیاری از بیمه های قرار دارد. با این حال، ترکیب عمل پولیپ و انحراف بینی با عمل زیبایی بینی شما را از پرداخت هزینه درمانی بیمه معاف می کند.
0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top