هزینه جراحی بینی در سال ۱۴۰2 در زاهدان چقدر است ؟

عمل جراحی بینی در زاهدان یا همان رینوپلاستی ، سال هاست که یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی می باشد. با وجود محبوبیت این عمل ، طبیعی است که افراد سوالات زیادی در خصوص هزینه های آن داشته باشد. ما در مجموعه دکتر محسن رشیدی نیز سوالات زیادی در خصوص هزینه عمل بینی در سال 1402 دریافت می کنیم ، بنابراین تصمیم گرفتیم این مقاله را به موضوع هزینه جراحی بینی در زاهدان و عوامل موثر در تعیین هزینه های عمل رینوپلاستی اختصاص دهیم.

 

هزینه جراحی بینی در زاهدان - دکتر رشیدی

 

هزینه عمل بینی در سال ۱۴۰2 در شهر زاهدان چقدر است ؟

عمل بینی جراحی به نسبت پیچیده ای است که به روش های مختلفی صورت می گیرد ؛ به همین دلیل نمی توان به صورت کاملا دقیق هزینه این عمل را تعیین کرد. با این حال ، برای اطلاع شما عزیزان مبلغ حدودی هزینه جراحی بینی در زاهدان را آورده ایم.

در حال حاضر انجام این جراحی با مبلغ 23 میلیون تومان با بهترین جراح بینی زاهدان امکان پذیر می باشد. توجه داشته باشید که این مبلغ با توجه به شکل آناتومیکی بینی و خواسته های شما از عمل ، می تواند تفاوت کند. علاوه بر این ، فاکتورهای زیادی مثل آزمایشات قبل عمل و انجام جراحی در بیمارستان خصوصی ، می تواند بر روی هزینه عمل جراحی بینی در سال 1402 تاثیر داشته باشد.

نمونه کارهای عالی از عمل زیبایی بینی با دکتر رشیدی جراح بینی خوب در زاهدان

نمونه جراحی های بینی دکتر محسن رشیدی

 

عمل بینی با 23 میلیون تومان در زاهدان

دکتر محسن رشیدی ، یکی از بهترین جراحان زیبایی بینی در جنوب شرق ایران هستند که تا کنون عمل های موفقیت آمیز زیادی را انجام داده اند. به طور متوسط ، شما با پرداخت مبلغ 23 میلیون تومان می توانید در شرایطی عالی ، بینی خود را عمل کنید. با این حال باید توجه داشته باشید که این هزینه با توجه به شکل بینی شما و جراحی مورد نیاز آن می تواند تفاوت کند. همچنین اگر به علت مشکلات تنفسی قصد انجام عمل بینی را دارید ، ممکن است بیمه تان این عمل را تحت پوشش خود قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر و دانستن قیمت های دقیق با شماره های زیر تماس حاصل کنید. همچنین برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اینستاگرام دکتر رشیدی مراجعه نمایید.

چه عواملی بر قیمت عمل جراحی بینی در زاهدان تاثیر می گذارند ؟

پیشتر توضیح دادیم که شرایط زیادی می تواند باعث افزایش یا کاهش هزینه جراحی بینی شما در سال ۱۴۰2 شود. تجربه و شهرت جراح ، هزینه های بیمارستان ، آزمایشات قبل و بعد عمل ، هزینه بیهوشی ، نوع بینی و … از فاکتورهای تاثیر گذار روی قیمت عمل بینی هستند. در ادامه ، این موارد را شرح دادیم.

دستمزد جراح بینی زاهدان

دستمزد جراح بسته به میزان شهرت وی و میزان ساعاتی که برای عمل شما صرف می کند ، دارد. معمولا پزشکانی که تجربه و شهرت بیشتری دارند ، مبلغ بیشتری بابت عمل جراحی بینی خود دریافت می کنند. با این حال این مورد در خصوص همه صدق نمی کند و جراحان بسیاری هستند که با وجود عمل های موفقیت آمیز بسیار ، هزینه منصفانه ای را از زیباجویان خود می گیرند. لازم به ذکر است که علاوه بر دستمزد جراح ، بخشی از هزینه ها به دیگر اجزای کادر درمان تعلق می گیرد.

باید گوشزد کنیم که هرگز گول تبلغاتی با مضمون ” عمل بینی با 4 میلیون ” یا ” جراحی بینی زیر 10 میلیون ” و … را نخورید. غیر ممکن است که هزینه های عملی تقریبا پیچیده مثل جراحی بینی ، با 4 میلیون تومان تمام شود. اگر هم چنین باشد ، عمل بینی توسط فردی غیر متخصص و در کلینیک های غیر مجاز صورت می گیرد که سلامتی شما را به خطر می اندازد.

نکته : دستمزد جراح در عمل بینی ترمیمی بیشتر از جراحی بار اول است.

جراحی ترمیمی و هزینه های مربوط به آن

یکی از فاکتورهای تعیین کننده دیگر هزینه جراحی بینی ۱۴۰2 در شهر زاهدان ، جراحی ترمیمی داشتن یا نداشتن است. اگر این عمل تجربه اول جراحی بینی زیباجو نباشد ، رینوپلاستی ترمیمی باید صورت گیرد. در صورتی که نتایج اولیه بیمار راضی کننده نباشد ، ممکن است وی نیاز به عمل ترمیمی پیدا کند. در این عمل ، مشکلات زیبایی و عملکردی بینی بیمار می تواند برطرف شود.

دستمزد جراح در عمل بینی ترمیمی می تواند بسیار تفاوت کند ؛ زیرا با هر بار جراحی بینی ، روش عمل دشوار تر می شود. معمولا برای جراحی ترمیمی نیاز به پیوند غضروف از قسمت های مختلف بدن مثل لاله گوش و دنده ها می باشد ؛ بنابراین ریسک و سختی عمل بسیار بالاتر می رود.

 

هزینه جراحی بینی در زاهدان - دکتر رشیدی

 

هزینه اتاق عمل

جراحی بینی باید تنها در کلینیک جراحی و یا بیمارستان های مجهز به تجهیزات لازم انجام شود. برخی از بیماران ترجیح می دهند که عمل بینی خود را در بیمارستان های خصوصی با امکانات به روزتر انجام دهند که تاثیر قابل توجهی بر روی هزینه جراحی بینی آن ها خواهد گذاشت. بخشی از هزینه ها نیز به دستیار جراح ، متخصص هوشبری و … تعلق می گیرد.

نوع جراحی

همانطور که پیشتر اشاره کردیم ، شکل آناتومیکی بینی و هدف بیمار از عمل نیز تاثیر بسیاری بر روی هزینه جراحی بینی در سال ۱۴۰2 دارد. برای مثال ، اگر بیمار برای رفع پولیپ ، انحراف بینی ، شکستگی و دیگر مشکلات تنفسی قصد عمل جراحی بینی داشته باشد ، معمولا هزینه بالاتر خواهد رفت.

  • هزینه عمل بینی گوشتی : عمل بینی های گوشتی حساس و نسبتا پیچیده می باشد؛ چرا که معمولا بیماران پوست ضخیمی در قسمت بینی خود دارند و دارای پره های بینی پهنی می باشند. از آنجایی که ریسک عمل بالاتر است ، امکان بازگشت وجود دارد و مهارت و تجربه زیادی را می طلبد ، معمولا هزینه ای بیشتر از عمل بینی های استخوانی دارد.
  • هزینه عمل بینی استخوانی : در جراحی زیباجویانی که بینی استخوانی دارند ، جراح با غضروف و استخوان محکم و پوست بینی نازکی رو به روست. هزینه عمل بینی استخوانی کمتر از بینی های گوشتی می باشد و بیشتر به میزان تغییرات مورد نیاز بستگی دارد.
  • هزینه عمل انحراف تیغه بینی و پولیپ : بسیاری از افراد دارای انحراف تیغه بینی ، پولیپ ، شکستگی و … هستند که مشکلات تنفسی زیادی ایجاد می کند. هزینه عمل انحراف بینی و پولیپ بیشتر از سایر خواهد بود ؛ چرا که ممکن است به جراحی سینوس ، برداشت پولیپ و جایگزینی غضروف نیاز باشد. توجه داشته باشید که عمل انحراف و پولیپ بینی معمولا با هدف درمان مشکلات تنفسی صورت می گیرد ؛ بنابراین تحت پوشش بسیاری از بیمه های قرار دارد. با این حال ، ترکیب عمل پولیپ و انحراف بینی با عمل زیبایی بینی شما را از پرداخت هزینه درمانی بیمه معاف می کند.
0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top