همه چیز در مورد جراحی بینی نیمه فانتزی + نمونه کار و فیلم

در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از پرطرفدارترین انواع جراحی بینی در زاهدان ، یعنی جراحی بینی نیمه فانتزی (Semi-Fantasy) صحبت کنیم. این روزها این سبک به یکی از محبوب ترین انواع رینوپلاستی تبدیل شده است و بیشتر از همه ، در بین خانم ها طرفدار دارد. اگر شما هم طرفدار مدل بینی نیمه فانتزی هستید ، با ما در این مقاله از دکتر محسن رشیدی ، جراح بینی زاهدان همراه باشید تا تمامی اطلاعات لازم را به شما بدهیم.

 

جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان - دکتر رشیدی

 

انواع مدل عمل های بینی

سه مدل اصلی عمل بینی وجود دارد که زیباجویان بر اساس علاقه شان ، یک مدل را برای رینوپلاستی انتخاب می کنند. این سه مدل عبارتند از عمل بینی طبیعی ، نیمه فانتزی و فانتزی. این مقاله به صورت اختصاصی در مورد مدل جراحی بینی نیمه فانتزی می باشد ، اما خوب است با دیگر مدل ها نیز آشناییتی داشته باشید. اما اگر می خواهید در رابطه با هر یک از مدل های جراحی اطلاعات جامعی داشته باشید می توانید مقالات تهیه شده در این زمینه را در سایت ما مطالعه نمایید.

   

   • مدل عمل بینی طبیعی : این مدل عمل برای رفع ایراد های بینی زیباجو صورت می گیرد ، اما بر خلاف دو سبک دیگر ، نوک بینی حالتی طبیعی دارد و بینی قوس زیادی نمی گیرد. این مدل بینی در بین آقایان طرفدار زیادی دارد ، اما خانم های بسیاری نیز به این سبک علاقه مند هستند. نقص هایی که طی عمل بینی طبیعی برطرف می شود شامل پهن بودن بینی ، انحراف تیغه بینی ، کجی و یا قوز بینی می باشد. بهترین جراح بینی زاهدان ، ابتدا سایر اجزای صورت را برسی می کند و بر اساس حفظ تناسب اجزا ، اقدام به عمل بینی طبیعی می کند.

  • مدل عمل بینی نیمه فانتزی : مدل بینی نیمه فانتزی یا Semi-Fantasy نیز یکی از پرطرفدارترین سبک های رینوپلاستی در بین افرادی است که خواهان اعمال تغییرات بیشتری نسبت به عمل طبیعی هستند. در این مدل مانند بینی طبیعی ، ایرادها و نواقص رفع می شود اما قوس بینی بیشتر شده و نوک بینی اصطلاحا سربالاتر می شود ؛ همچنین پهنای بینی زیباجو بیشتر از سبک طبیعی باریک می شود. لازم به ذکر است که در جراحی نیمه فانتزی ، ظاهر بینی سرسره ای نمی شود.

   • مدل بینی فانتزی : برخی از زیباجویان ، طرفدار سبک فانتزی بوده و خواهان اعمال تغییرات زیادی روی بینی خود می باشند. در این مدل ، نوک بینی بیش از حد نرمال بالا برده می شود و قوس بینی حالتی سرسره ای پیدا می کند. پهنای بینی نیز تا حد زیادی باریک می شود و پره های بینی فرورفتگی پیدا می کند. توجه داشته باشید که این سبک عمل بینی معمولا به جراحی ترمیمی بیشتری نیاز پیدا می کند و ممکن است سلامتی متقاضی را به خطر بیاندازد.

   نمونه ای از جراحی بینی فانتزی با دکتر رشیدی ، جراح بینی زاهدان

    

   جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان - دکتر رشیدی

    

   مشخصات متقاضیان مناسب برای عمل بینی نیمه فانتزی

   در گذشته مدل بینی فانتزی در بین زیباجویان طرفدار بیشتری داشت ، اما امروزه جراحی بینی نیمه فانتزی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. سبک بینی نیمه فانتزی ، سبکی بین مدل طبیعی و فانتزی می باشد و نیاز به تبحر خاصی دارد. بسیاری از جراحان قبل از عمل بینی نیمه فانتزی ، ویژگی های بیمار و ساختار بینی شان را در نظر نمی گیرند و باعث نارضایتی بیمار از نتایج عمل می شوند. دکتر محسن رشیدی ، یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در جنوب شرق کشور می باشند و سابقه چندین مدل جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان را در کارنامه کاری خود دارد. دکتر رشیدی ، با در نظر گرفتن موارد زیر مشخص می کند که آیا فرد متقاضی مناسبی برای مدل بینی نیمه فانتزی در شهر زاهدان هست یا خیر :

     

     • داشتن بینی استخوانی : افرادی که دارای بینی استخوانی هستند ، یکی از بهترین کاندیدهای عمل بینی نیمه فانتزی در زاهدان می باشند. کسانی که بینی گوشتی دارند ، بهتر است جراحی بینی طبیعی را در نظر بگیرند.

     • پوست نازک بینی : یکی دیگر از الزامات سبک مدل نیمه فانتزی ، این است که زیباجو پوست بینی نازکی داشته باشد ؛ به همین دلیل است که جراحی بینی نیمه فانتزی برای بینی های گوشتی توصیه نمی شود.

     • غضروف محکم و قوی : علاوه بر پوست نازک ، داشتن غضروف قوی نیز یکی از نیازهای عمل بینی نیمه فانتزی است. اگر غضروف بینی شما ضعیف باشد ، ممکن است نتواند نتایج دلخواه را پس از جراحی بینی نیمه فانتزی ببینید.

    توجه داشته باشید که شما به تنهایی نمی توانید تعیین کنید که آیا متقاضی مناسبی برای مدل بینی نیمه فانتزی هستید یا خیر. با تماس با کارشناسان ما و رزرو وقت مشاوره دکتر رشیدی ، جراح بینی زاهدان شما می توانید به طور دقیق بفهمید که آیا امکان جراحی کردن بینی به شکل نیمه فانتزی برای شما وجود دارد یا خیر. برای رزرو وقت مشاوره با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

    تصاویر قبل و بعد از عمل بینی فانتزی در زاهدان با دکتر رشیدی

     

    جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان - دکتر رشیدی

     

    نکات مهم در جراحی بینی نیمه فانتزی

    اگر سبک طبیعی و فانتزی مد نظرتان نیست ، پیشنهاد می کنیم مدل نیمه فانتزی را در نظر بگیرید ؛ چرا که دقیقا سبکی بین این دو است. در این جراحی ، بینی شما کاملا متناسب با سایر اجزای صورت شما خواهد بود ، اما کمی نوک بینی بالاتر می رود و قوس آن بیشتر می شود. همچنین به صورت کلی ، بینی نیمه فانتزی کوچک تر از بینی طبیعی است.

    لازم به ذکر است که افراد دارای بینی گوشتی ، متقاضی مناسبی برای بینی نیمه فانتزی نیستند ؛ چرا که این سبک پوست بینی نازک و غضروف قوی را طلب می کند اما بینی های گوشتی فاقد این ویژگی ها می باشند.با این حال بهتر است تشخیص را به عهده پزشک بینی بگذارید تا وی به صورت دقیق شما را معاینه کند.

    جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان - دکتر رشیدی

     

    آمادگی های قبل از جراحی بینی نیمه فانتزی

    زمانی که برای انجام عمل بینی نیمه فانتزی تصمیم گیری می کنیم ، اجرای دستورات مربوط به اقدامات قبل از جراحی بینی از اهمیت چشمگیری برخوردار است و می تواند نقش موثری در هموار نمودن مسیر جراحی و دوره بهبود داشته باشد. این اقدامات شامل تغذیه ، مراقبت از پوست ، و بهبود عادات زندگی می شود و در ادامه به نکات کلیدی در این خصوص پرداخته شده است:

    ۱. تغذیه سالم:
    قبل از جراحی بینی ، متقاضیان لازم است به تغذیه‌ی سالم توجه کنند. مصرف مواد غذایی حاوی ویتامین ث ، آهن ، و پروتئین می‌تواند به بهبود سریعتر در دوره ریکاوری کمک کند. مصرف میوه‌ها ، سبزیجات ، و غلات کامل در رژیم غذایی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
    ۲. مراقبت از پوست:
    حفظ سلامت پوست قبل از عمل جراحی و انجام اقدامات مراقبتی از پوست که به بهبود کیفیت آن منجر شود ، بسیار مهم است. استفاده از کرم های مرطوب‌ کننده ، استفاده از ضدآفتاب ، و جلوگیری از مصرف مواد تحریک ‌کننده پوست می‌تواند به جلوگیری از بروز عوارض جانبی پوستی پس از عمل کمک کند.
    ۳. قطع مصرف سیگار 
    سیگار و سایر محصولات نیکوتین دار می‌توانند بر روی روند ریکاوری تأثیر منفی بر جای گذارند و خطرات مربوط به عوارض جانبی را افزایش دهند. بنابراین ، قبل از عمل جراحی نیمه فانتزی ، بهتر است متقاضیان این فرایند زیبایی برای ترک این محصولات ، اقدام کنند.
    4. برخورداری از روحیه و نگرش مثبت:
    مهمترین اصل قبل از جراحی ، حفظ روحیه مثبت و برخورداری از نگرش واقع بینانه به نتیجه جراحی است. تمرکز بر اهداف نهایی ، به متقاضیان کمک می‌کند تا با اطمینان و اعتماد به نفس به سراغ جراحی بروند.
    انجام اقدامات و دستورالعمل های توصیه شده توسط پزشک جهت اجرا قبل از عمل ، کمک می کند تا روند جراحی و دوره ریکاوری ، با کیفیت مطلوب سپری شود و مسیر برای دستیابی به یک نتیجه مطلوب ، هموار گردد.

    عمل بینی نیمه فانتزی چگونه است ؟

    در جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان ، جراح ویژگی های بینی های طبیعی و فانتزی را با هم ترکیب می کند و سعی بر این دارد که اندازه و شکل بینی با سایز اجزای صورت هماهنگ باشد ؛ با این حال از آنجایی که نوک بینی بالاتر می رود و قوس آن بیشتر می شود ، ممکن است تنفس از طریق بینی زیباجو مختل شود و طبیعی نباشد. ( این مشکل در مدل بینی های فانتزی بیشتر است ). در طی عمل بینی نیمه فانتزی ، جراح ممکن است استخوان ها و غضروف بینی را صاف ، بزرگ تر و یا کوچک تر کند. این کار بسته به شکل بینی شما صورت می گیرد.

    فراموش نکنید که انتخاب جراح مناسب برای عمل بینی در زاهدان ، مهم ترین اقدام قبل عمل شما است. مهم است که پزشکی را انتخاب کنید که سابقه درخشانی در جراحی بینی نیمه فانتزی در زاهدان داشته باشد و اکثر زیباجویان از نتایج عملشان راضی باشند. همچنین مهم است که پزشک شما به خوبی بتواند تناسب اجزای صورت شما را به بهترین شکل ممکن بشناسد و مطابق طراحی نتایج دلخواه قبل از عمل شما پیش برود.

    0 0 رای ها
    امتیازدهی
    اشتراک در
    اطلاع از
    guest
    0 دیدگاه
    بازخورد (Feedback) های اینلاین
    مشاهده همه دیدگاه ها
    Scroll to Top