جراحی بینی طبیعی در زاهدان

متاسفانه این باور غلط وجود دارد که در نتیجه جراحی بینی طبیعی ، بینی هیچ گونه تغییری پیدا نمی کند و به همان اندازه و فرم سابق باقی می ماند ؛ در حالی که منظور از جراحی بینی در زاهدان به فرم بینی طبیعی یعنی تغییرات در قالب و استاندارهای بینی طبیعی اجرا می شود و نمی توان به وضوح شاهد عمل شدن بینی بود ؛ اما زمانی که شما تصاویر قبل و بعد از جراحی بیمار را کنار هم قرار دهید ، می توانید شاهد تغییرات ایجاد شده در بینی و ظاهر افراد باشید. امروزه این شکل از بینی در میان مردان و زنان بسیار پرطرفدار است. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این روش از جراحی و مزیت ها و علل محبوبیت فرم طبیعی در سال های اخیر ، مطالعه این مقاله از دکتر محسن رشیدی ، بهترین جراح بینی زاهدان را دست ندهید.

 

جراحی بینی طبیعی در زاهدان - دکتر محسن رشیدی

 

جراحی بینی طبیعی در بینی استخوانی و گوشتی

ضخامت پوست و استحکام غضروف و استخوان های بینی سه فاکتور مهمی است که موجب تفاوت بینی استخوانی و گوشتی می شود ؛ بنابراین ممکن است این سوال ایجاد شود که فرم طبیعی برای بینی های گوشتی مناسب تر است یا بینی استخوانی ؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت جراحی بینی طبیعی در زاهدان با دکتر محسن رشیدی ، به دلیل ویژگی هایی که دارد هم برای بینی استخوانی و هم برای بینی های گوشتی کاملا مناسب بوده و نتیجه خوبی را رقم می زند.

عمل بینی گوشتی به فرم طبیعی

خوب است بدانید که جراحی بینی طبیعی با بهترین جراح بینی زاهدان ، را می توان بهترین و محبوب ترین مدل برای بینی های گوشتی دانست ؛ همانطور که در مقالات قبلی اشاره شد ، بینی گوشتی به دلیل ضخامت پوست و غضروف های ضعیف محدودیت های بسیاری را در عمل زیبایی بینی ایجاد می کند ، به همین دلیل به افرادی که قصد تغییر در بینی گوشتی خود را دارند ، جراحی به فرم طبیعی پیشنهاد می شود. اغلب افراد که جراحی بینی گوشتی طبیعی انجام می دهند ، نتیجه خوب و رضایت بخشی را از عمل خود دریافت می کنند.

عمل بینی استخوانی به فرم طبیعی

افرادی که بینی استخوانی دارند به دلیل ضخامت پوستی مناسب و استخوان و غضروف های مستحکم می توانند بینی خود را به فرم فانتزی ، نیمه فانتزی و یا طبیعی جراحی کنند. انتخاب این موضوع علاوه بر سلایق افراد به آناتومی صورت متقاضی عمل بینی استخوانی بستگی دارد. اگر نمی دانید کدام مدل از بینی برای چهره و بینی شما مناسب است ، می توانید با مراجعه به بهترین جراح پلاستیک و صورت در شهر خود و انجام مشاورات لازم ، تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.

 

 

چرا جراحی بینی طبیعی در مردان محبوب است ؟

بیشتر آقایانی که قصد انجام عمل زیبایی بینی دارند ، در جلسه مشاوره با جراح بینی زاهدان ، بیان می کنند که دوست ندارند بینی آن ها ظریف و بسیار کوچک شود ، از طرف دیگر پوست مردان در مقایسه با خانم ها ضخیم تر بوده و آناتومی چهره آن ها نیز نسبت به خانم ها بزرگتر می باشد ؛ از این رو ایجاد یک بینی ظریف و کوچک در چهره مردانه چندان خوشایند نبوده و فرم زنانه به آن می باشد. به همین دلیل می توان جراحی بینی طبیعی مردانه را بهترین مدل برای آقایانی دانست که دوست دارند جذابیت چهره مردانه آن ها حفظ شود.

 

جراحی بینی طبیعی در زاهدان - دکتر محسن رشیدی

 

ویژگی ها و مشخصه های مهم جراحی بینی طبیعی در زاهدان با دکتر رشیدی

همانطور که پیش از این بیان شد ، هریک از مدل های جراحی با قوانین و استانداردهای خاصی همراه هستند ، به همین دلیل لازم است جراح در طی پروسه عمل بینی طبیعی در زاهدان ، فاکتوهای زیر را مد نظر قرار دهد :

 1. توجه به زاویه بین لب ها و نوک بینی : برای ایجاد یک بینی طبیعی لازم است زاویه بین نوک بینی و لب ها حدود 90 درجه باشد.
 2. محل ایجاد برش : برش های جراحی لازم است در نهایت دقت و ظرافت و در ناحیه کلوملا بینی ایجاد شوند ، تا جای اسکار و بخیه ها بعد از جراحی باقی نماند.
 3. موقعیت و شکل نوک بینی : لازم است در این پروسه از نوک تیز شدن نوک بینی جلوگیری شود و نوک بینی شکلی کاملا گرد و طبیعی داشته باشد.
 4. فرم ظاهری سوراخ و پره های بینی : از کوچک کردن بیش از حد سوراخ های بینی در جراحی بینی طبیعی ، باید خودداری شود.
 5. عدم ایجاد قوس در نمای نیم رخ : در عمل بینی طبیعی از ایجاد قوس شدید در پل بینی خودداری می شود ، اما در صورت نیاز با توجه به درخواست زیباجو و آناتومی صورت می توان قوس بسیار طبیعی و ملایم ایجاد نمود اما میزان این قوس در مقایسه با بینی فانتزی بسیار کم است.
 6. برطرف کردن مشکلات و نواقص بینی : در واقع می توان گفت مهم ترین هدف از انجام جراحی بینی طبیعی در زاهدان با دکتر محسن رشیدی ، برطرف نمودن مشکلات و ایرادات بینی با حفظ کلی ظاهر بینی می باشد ، تا در نهایت مشکلات بینی برطرف شده و بینی در تناسب کامل با چهره قرار بگیرد ، به این ترتیب نتیجه رضایت بخش و موفقیت آمیزی از جراحی حاصل می شود.

 

چه شرایطی برای جراحی بینی طبیعی لازم است ؟

 • مهم ترین نکته برای اینکه شما در لیست کاندیدای مناسب برای عمل زیبایی بینی قرار بگیرید ، این است که انتظارات منطقی و واقع بینانه از نتیجه جراحی داشته باشید. باید به این موضوع توجه داشته باشید که شرایط و فرم بینی هر فرد با دیگری متفاوت است ؛ به همین دلیل در نهایت نتیجه متفاوتی از این پروسه به دست می آید و نمی توان بینی یک شخص را کاملا شبیه به شخص دیگری جراحی نمود.
 • دومین فاکتور مهم برای قرار گرفتن در لیست کاندیدای مناسب برای جراحی بینی طبیعی در زاهدان با دکتر رشیدی ، برخورداری از سلامت جسمانی می باشد.
 • عامل مهم دیگر برخورداری از سن مناسب برای عمل بینی طبیعی می باشد. به صورت کلی افراد بعد از 18 سالگی می توانند برای عمل زیبایی بینی اقدام نمایند. بهتر است این پروسه تا قبل از 40 سالگی انجام شود ؛ چرا که با افزایش سن خاصیت ارتجاعی پوست کاهش پیدا کرده و دوره نقاهت طولانی تر می شود.
 • اگر می خواهید نتیجه خوبی از جراحی بینی طبیعی با جراح بینی خوب در زاهدان ، دریافت کنید ، پیشنهاد می شود در صورتی که سیگار و مشروبات الکلی مصرف می کنید ، حداقل دو هفته قبل از جراحی مصرف دخانیات و مشروبات الکلی را ترک کرده و کنار بگذارید.

فیلم جراحی بینی طبیعی ، نمونه کار عالی از دکتر محسن رشیدی ، جراح بینی زاهدان

 

 

بررسی آناتومی صورت در جراحی بینی طبیعی

در نظر گرفتن ویژگی ها نژادی و آناتومی صورت هر شخص از جمله عواملی است که موجب می شود در نهایت بینی فرمی طبیعی و متناسب با صورت پیدا کند. از جمله مواردی که در این پروسه توسط بهترین جراح بینی طبیعی در زاهدان ، مورد بررسی قرار می گیرد به شرح زیر است :

 • خطوط طبیعی صورت
 • برجستگی و سایز چانه
 • سایز چشم ها و فاصله آن ها از یکدیگر
 • زاویه و فرم کلی صورت
 • طول و عرض صورت

چگونه برای عمل بینی طبیعی آماده شویم ؟

قبل از هر جراحی زیبایی بینی از جمله عمل بینی طبیعی ، جراح بینی موارد و نکاتی را به بیمار توصیه می کند و بیمار لازم است متعهد به اجرای آنها باشد چراکه ماحصل اجرای دقیق آن ، دستیابی به بهترین نتایج از فرایند جراحی و ریکاوری سریع تر و از سر گیری فعالیت های نرمال روزمره است. این توصیه‌ها بر حسب شرایط و نیازهای هر بیمار شکلی سفارشی دارد و پزشک بعد از انجام معاینات لازم ، این دستورات را برای هر بیمار ، توصیه می کند. برخی از موارد کلی این فاز از عمل بینی طبیعی شامل موارد زیر می باشد :
مشاوره با جراح بینی طبیعی: ملاقات با جراح بینی و مشاوره با ایشان فرصتی برای بررسی اهداف زیبایی ، انتظارات بیمار ، و بررسی فیزیکی بینی است و از نظر بسیاری از پزشکان مجرب ، یک فرصت طلایی برای تبادل اطلاعات و دستیابی به بهترین طرح درمان محسوب می شود.
تست‌های پیش از عمل: قبل از عمل بینی استخوانی یا گوشتی ، تست ها و آزمایشاتی از قبیل آزمایش خون و سایر تست‌های توسط پزشک تجویز می‌شود. این تست ها بر حسب نیاز بیمار و تشخیص پزشک تجویز می گردند.
قطع مصرف الکل و سیگار: سیگار و محصولات وابسته به آن و همچنین الکل تاثیرات نامطلوبی روی روند بهبود داشته و می تواند روند جراحی را مختل کند و لازم است به مدت مشخصی قبل از جراحی زیبایی بینی طبیعی مصرف آن قطع شود.
مصرف داروها و ویتامین‌ها: بر اساس توصیه جراح ، لازم است مصرف برخی داروها از قبیل داروهای رقیق کننده خون و ویتامین‌ها مطابق با دستورات و توصیه های پزشک ، قطع مصرف شده یا دوز آن تنظیم شود.
تدابیر قبل از جراحی: از شب قبل از جراحی ، اغلب توصیه می شود که بیمار از خوردن یا آشامیدن اجتناب کند چون پر بودن معده می تواند اختلالاتی را در روند بیهوشی موجب شود.
تغذیه مناسب: رساندن مواد مغذی و ویتامین ها ، مواد معدنی و سایر فاکتورهای مورد نیاز بدن برای آماده سازی بدن جهت تحمل شرایط جراحی و مهیا شدن برای یک دوره ریکاوری موفقیت آمیز الزامی است.

جراحی بینی طبیعی بدون بیهوشی

ممکن است بسیاری از افراد در رابطه با پروسه بیهوشی ترس ها و نگرانی هایی داشته باشند. معمولا ترس از عدم آگاهی نشأت می گیرد. از آنجایی که پروسه جراحی بینی طبیعی در زاهدان ، طولانی بوده و حدود 1 الی 2 ساعت زمان می برد ، برای اینکه بیمار متوجه درد و ناراحتی در حین ایجاد تغییرات لازم در پروسه رینوپلاستی نشود ، بهتر است این جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام گیرد ؛ به این معنا که بعد از انجام آزمایشات لازم ، داروی بیهوشی بر اساس شرایط جسمی ، سن و وزن بیمار با صلاحدید متخصص بیهوشی در دوز مناسبی تزریق می شود ، پس از آن در تمامی مدت جراحی که بیمار در خوابی عمیق قرار دارد ، متخصص بیهوشی شرایط و هوشیاری فرد را بررسی می کند. همچنین لازم است بدانید که عوارض ناشی از داروی بیهوشی موقت بوده و با مصرف مایعات می توان به زودتر خارج شدن این ماده از بدن کمک نمود.

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا