جراحی بوکال فت در زاهدان

قطعا شما نیز در رقابت جهت رسیدن به چهره ای زیبا ، شاداب و جوان هستید. تخلیه چربی بوکال ، نوعی پروسه زیبایی به منظور تخلیه چربی اضافی دهان می باشد. در واقع افراد با وجود لپ هایی زیاد که از وجود آن ناراضی هستند ، کاندیدای اصلی برای جراحی بوکال فت در زاهدان می باشند. می توانید با مطالعه مقاله تهیه شد توسط دکتر محسن رشیدی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در زاهدان ، با این تکنیک زیبایی بیشتر آشنا شوید.

 

جراحی بوکال فت در زاهدان - دکتر محسن رشیدی

 

بوکال چیست ؟

بوکال ، نوعی چربی است که بیرون زدگی آن سبب ایجاد لپ در قسمت های خارجی لب ها شده است. لازم به ذکر است که نوع چربی از کنار پیشانی تا انتهای استخوان گونه و گوشه لب ها امتداد دارند. جالب است بدانید که گرد بودن چهره برخی از افراد به علت وجود چربی بوکال بوده ، که با استفاده از پروسه جراحی بوکال بهبود خواهد یافت.

مزایای تخلیه چربی صورت یا جراحی بوکال

اگر شما نیز یکی از کاندیدای جراحی بوکال فت در زاهدان می باشید ، جالب است بدانید که در این تکنیک به مزیت هایی همچون برجستگی گونه ها ، جوان تر شدن چهره و بهبود زوایای صورت ، کانتور صورت نیز دست خواهید یافت.

✔ نکته : از دیگر مزایای این پروسه زیبایی می توان به عدم باقی ماندن محل برش خورده نیز اشاره کرد.

چه عواملی سبب انباشته شدن چربی و چاقی صورت در ناحیه گونه ها می شود ؟

رژیم های غذایی نا درست

امروزه به علت مشغله کاری و گرفتاری های روزمره ، استفاده از انواع فست فود ها و غذا های آماده طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. یک سبد غذایی حاوی انواع فست فود ها می تواند موجب چاقی و همچنین چاقی صورت افراد شود.

ابتلا به بیماری های خاص

جالب است بدانید که وجود چربی بوکال در صورت ناشی از مصرف مواد غذایی پر کالری و فست ها نمی باشد ، بلکه در اثر ابتلای افراد به برخی بیماری ها همانند تیروئید ، بیماری های کلیوی و غیره می تواند این چربی تجمع یابد.

✔ نکته: مصرف و نوشیدن الکل و نوشیدنی های ناسالم نیز از جمله عوامل موثر در بروز این عارضه خواهند بود ، که با بکارگیری از پروسه جراحی بوکال فت در زاهدان توسط جراح حاذق و ماهر در زاهدان دکتر رشیدی می توان آن را از بین برد.

عدم وجود آب کافی در بدن

گاهی اوقات و در صورت دهیدراته بودن بدن افراد ، به علت کم آبی و نرسیدن مواد معدنی به سایر اندام ها ، این ناحیه سعی در جبران و فعالیت بیشتر داشته تا شرایط را بهبود بخشد ، اما این موضوع کاملا بر عکس خواهد شد و نتیجه حاصل از فعالیت بیشتر آن موجب افزایش حجم این ناحیه می شود.

ژنتیک

در صورتی که وجود چربی در صورت شما ناشی از  موارد ذکر شده نباشد ، قطعا به صورت ژنتیکی به شما انتقال یافته است. افرادی که به صورت ارثی به چربی بوکال مبتلا هستند ، تمایل به انجام جراحی بوکال فت در زاهدان را نیز دارند.

افزایش سن

با افزایش سن و از بین رفتن به مرور حالت کشسانی پوست ، افراد دچار چربی بوکال و لپ هایی آویزان می شوند.

پروسه جراحی و تخلیه چربی بوکال چگونه انجام می شود ؟

یکی از متد های پر طرفدار که البته بسیاری از جراحان از آن برای تخلیه چربی بکار می گیرند ، پروسه جراحی بوکال فت در زاهدان می باشد. این تکنیک با استفاده از بی حسی موضعی و ایجاد برش هایی کوچک در اندازه های دو الی سه سانت در هر دو طرف دهان ( در قسمت های داخلی ) ایجاد می شوند ، سپس چربی بوکال موجود در صورت و گونه ها تخلیه می شوند. این پروسه با استفاده از ابزار های همچون انبر جراحی انجام شده که پس از اتمام کار برش ها با استفاده از بخیه بسته می شوند.

کدام دسته از افراد کاندیدای مناسبی برای جراحی بوکال فت در زاهدان می باشند ؟

 1. افرادی که لپ هایی افتاده و آویزان دارند.
 2. اشخاصی که گونه هایشان نامتقارن است.
 3. افرادی که از دخانیات و سیگار استفاده نمی کنند.
 4. افرادی که به نوعی بیماری خاص و بیماری های زمینه ای مبتلا نیستند.
 5. آن دسته از زیبا جویان که دارای گونه های تپل و گوشتی می باشند.
 6. آن دسته از اشخاص که به دنبال چهره ای زاویه دار می باشند.

نتیجه حاصل از بوکال فت چه زمانی مشخص می شود ؟

در تمامی پروسه های جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک ، برای رسیدن به نتیجه نهایی لازم است تا صبر کنید ، زیرا بلافاصله بعد از جراحی بخصوص جراحی بوکال فت در زاهدان به دلیل وجود عوارض جانبی نتیجه مشخص نخواهد شد. به طور کلی این تکنیک زیبایی بعد از 2 الی 3 هفته و بهبود عوارض جانبی قابل مشاهده خواهد بود.

جراحی لیپوساکشن و تخلیه چربی بوکال چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟

به طور کلی پروسه جراحی در هر دو این تکنیک ها تفاوت عمده ای با یکدیگر ندارند و تنها فرق آن ها با یکدیگر از نوع نام آن ها مشخص می باشد. در واقع در پروسه کاهشی تنها درصدی از چربی برداشته شده و در جراحی بوکال فت در زاهدان تمامی چربی از گونه ها خارج می شود.

افراد در کدام رده سنی می توانند تحت عمل جراحی بوکال قرار گیرند ؟

با توجه به توصیه های پزشک خوب و ماهر در جراحی بوکال دکتر رشیدی در زاهدان ، بهتر است افراد قبل از سن 20 الی 25 سالگی برای تخلیه چربی اقدام نکنند ، زیرا فرایند رشد در این دسته از زیبا جویان تکمیل نشده و نتیجه حاصل از جراحی بوکال فت در زاهدان خوش آیند و رضایت بخش نمی باشد.

کدام دسته از افراد کاندیدای مناسبی برای این تکنیک نمی باشند ؟

آن دسته از زیبا جویان که صورتی با فرم کشیده و لاغر دارند ، به هیچ عنوان کاندیدای مناسبی برای انجام فرایند جراحی بوکال فت در زاهدان نخواهند بود.

 

جراحی بوکال فت در زاهدان - دکتر محسن رشیدی

 

اقدامات مراقبتی بعد از تخلیه چربی بوکال

دکتر رشیدی بعد از عمل بوکال فت در زاهدان ، به منظور تسریع روند بهبودی و کوتاه تر شدن دوره نقاهت زیبا جویان ، مواردی را به منظور اقدامات بعد از تخلیه چربی بوکال به زیبا جویان توصیه می کند ، که در ادامه به آن ها پرداخته ایم و توصیه می کنیم با دقت و توجه بالایی آن ها را رعایت کنید.

 • از لمس کردن بخیه و بر خورد زبان خود با بخیه ها خودداری کنید.
 • به منظور رعایت بهداشت دهان و دندان ف توصیه می شود از دهانشویه استفاده کنید.
 • از انجام هر گونه فعالیت و ورزش های پر تنش تا بهبودی کامل خودداری کنید.
 • مصرف نوشیدنی های حاوی الکل و استعمال دخانیات همانند اقدامات قبل از جراحی بوکال فت در زاهدان تا بهبودی کامل ممنوع می باشد.
 • در تغذیه بعد از عمل بوکال بهتر است از انواع مواد غذایی نرم و سوپ ها استفاده کنید تا کمترین فشار به فک و دهان شما وارد شود.
 • احساس درد بعد از این پروسه زیبایی بسیار طبیعی می باشد ، بنابراین برای کنترل درد ناشی از تخلیه چربی بوکال می توانید از دارو های مسکن تجویز شده از جانب بهترین جراح بوکال فت در زاهدان دکتر محسن رشیدی نیز استفاده کنید.

 

جراحی بوکال فت در زاهدان - دکتر محسن رشیدی

 

عمل بوکال فت چه عوارضی دارد ؟

بروز درد و التهاب : این عارضه بعد از تخلیه چربی در دوره نقاهت و با رعایت مراقبت های بعد از جراحی بوکال فت در زاهدان بهبود خواهد یافت.

عفونت : در صورت عدم توجه به توصیه های دکتر محسن رشیدی ، پزشک خوب برای عمل بوکال فت در زاهدان ، و مصرف الکل و دخانیات و عدم شست و شو درست و مرتب دهان افراد به عفونت مبتلا خواهند شد.

خونریزی : در صورت مراجعه به جراح بوکال فت خوب در زاهدان ، با تجربه ای کم و عدم انجام تغییرات مورد نیاز به صورت اصولی ، استفاده از مواد غذایی سفت و نیاز به جویدن و انجام فعالیت های سنگین می تواند سبب خونریزی شود.

درد دائمی : هر یک از مراقبت های توصیه شده و عدم توجه به آن ها سبب ایجاد یک درد دائمی در زیبا جویان خواهد شد.

در نتیجه باید بدانید که تنها موارد نام برده شده از عوارض این تکنیک زیبایی نخواهد بود ، بلکه عدم تقارن میان هر دو گونه و افتادگی گونه ها بعد از جراحی بوکال فت در زاهدان و همچنین بروز آسیب در ماهیچه های گونه از دیگر عوارض این تکنیک بوده که برخی از زیبا جویان با آن ها مواجه می شوند.

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Scroll to Top